
ДБЖ Джерело Безперебійного Живлення для роутера UPS POWER BANK Hoco DB62 20000mAh 5V-12V
1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175709052026
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ДБЖ Джерело Безперебійного Живлення для роутера UPS POWER BANK Hoco DB62 20000mAh 5V-12V
ДБЖ Hoco DB62 — потужний UPS / power bank на 20000 mAh, призначений для безперебійного живлення роутерів, модемів, камер та іншої техніки 5 V–12 V. Забезпечує стабільну роботу мережі при відключенні електрики, підтримує зарядку через USB-вихід та прямі 12 V підключення. Компактний, зручний та надійний пристрій для дому, офісу чи подорожей — гарантує онлайн-зв’язок навіть при знеструмленні.
Що може живити цей ДБЖ:
- маршрутизатори,
- камери відеоспостереження
- мережеві камери
- модеми
- акваріумне обладнання
- світлодіодні панелі
- підсилювачі
- автомобільні відеореєстратори
- динаміки
- мобільні телефони та інше обладнання
Технічні характеристики:
- Ємність: 20000mAh, 64Wh
- Вхід: AC 100-240V, 50/60Hz
- Вихід:
- DC: 9V/2A, 12V/1.5A
- POE: 24V/0.7A
- USB: 5V/2A
- Type-C: 5V/1A
- Загальна потужність виходу: 18W
- Індикатор: Світлодіодний індикатор для відображення рівня заряду батареї
- Матеріал: ABS + літієвий полімерний акумулятор
- Розміри: 206*120*35мм
- Вага: 640г
- Забезпечує надійне живлення для:
- Веб-камер
- Модемів, роутерів
- Систем контролю доступу, комутаторів
- Інших пристроїв, що потребують постійного джерела живлення
У комплекті постачання:
- ДБЖ для роутера х1
- Шнур живлення х1
- Шнур живлення 5,5 x 2,5 мм від тата до 2 роз'ємів, один розділений на два х1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 20000 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.64 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 980 ₴






