
Повербанк HOCO J123C 60000mAh УМБ Портативний зарядний пристрій батарея Повербанк Power Bank 3USB/Type-C/Lightning QC/PD 22.5W/2
2 403 ₴
2 043 ₴
- Готово до відправки
- Код: 213102052026
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)

HOCO Element J123C являє собою потужний повербанк для підзарядки девайсів в будь-якому місці. УМБ має 3 порти USB - A і 2 порти Type-C.
З акумулятором ємністю 60000 маг, ви можете заряджати смартфони, планшети або інші гаджети безліч разів. Висока потужність 22.5 Вт і наявність протоколів швидкої зарядки Quick Charge і Power Delivery надають можливість заряджати пристрої за дуже короткий час.
Продумана система захисту від перевантаження по струму, перегріву і короткого замикання забезпечує максимальну безпеку використання. Є LED індикатор заряду самого повербанка. Приємним доповненням є вбудований яскравий ліхтарик.
Основні характеристики:
- Модель: HOCO J123C
- Тип: портативна батарея / Power Bank
- Ємність: 60000 mAh (222 Wh) (номінальна ~33000 mAh)
- Тип акумулятора: літій-полімерний (Li-Pol)
Порти та зарядка
Вхід (зарядка Power Bank):
- USB-C — до 18 Вт
- Micro-USB — до 18 Вт
- Lightning — до 18 Вт
Вихід (зарядка пристроїв):
- USB-A1: до 22.5 Вт (підтримка QC2.0/3.0, FCP, SCP, AFC)
- USB-A2/3: 5 В/2 А
- USB-C: до 20 Вт (PD2.0/PD3.0, QC, FCP, AFC)
- Максимальний сумарний вихід: до ~5 В/3 А
Підтримувані протоколи
- QC: Quick Charge 2.0 / 3.0
- PD: Power Delivery 3.0
- FCP, SCP, AFC та ін.
Дисплей та індикація
- Цифровий LED дисплей рівня заряду батареї
Додаткові функції
- Вбудований LED-ліхтар для освітлення
- Одночасне заряджання до 4 пристроїв
- Захист від перегріву, короткого замикання, перевантаження
Розміри та вага
- Розмір: 168 × 83 × 62 мм
- Вага: ≈1025 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Протиударний корпус, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Дисплей, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 62 мм |
| Вага | 1025 г |
- Ціна: 2 043 ₴








