-15%


Повербанк HOCO J171A 20000mah УМБ Портативний зарядний пристрій батарея Повербанк Power Bank 1USB/1Type-C 22.5W/3A PD/QC
1 291 ₴
1 097 ₴
- Готово до відправки
- Код: 213229042026
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Повербанк HOCO J171A 20000mah УМБ Портативний зарядний пристрій батарея Повербанк Power Bank 1USB/1Type-C 22.5W/3A PD/QC
HOCO Edge PD fully compatible power bank J171A 20000mAh – потужний повербанк із вбудованими кабелями
HOCO J171A – це високопродуктивний повербанк ємністю 20000mAh із вбудованими кабелями USB-C і Lightning. Пристрій підтримує швидку зарядку PD/QC, дозволяє одночасно заряджати декілька пристроїв і оснащений LED-екраном для контролю рівня заряду.
Переваги:
- Вбудовані кабелі USB-C і Lightning для максимальної зручності
- Підтримка швидкої зарядки PD / QC / FCP / AFC
- Одночасна зарядка декількох пристроїв
- LED-індикатор для контролю рівня заряду
- Міцний і компактний корпус із захистом від перегріву та перенап
Основні характеристики:
- Ємність: 20000mAh (77Wh)
- Номінальна ємність: 12000mAh
- Вхід USB-C: до 18W
- Вихід:
- • USB-C/USB-C кабель – до 20W (PD / QC / FCP / AFC)
- • USB-A – до 22.5W (QC / FCP / SCP / AFC)
- • Lightning кабель – 5V / 2A
- Загальний вихід: 5V / 2A
- Дисплей: LED цифровий індикатор рівня заряду
- Матеріали: PC + ABS вогнестійкий корпус + літій-полімерний акумулятор
- Розмір: 110 × 70 × 28.5 мм
- Вага: 330 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Протиударний корпус, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Дисплей, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 28.5 мм |
| Вага | 330 г |
- Ціна: 1 097 ₴





