-15%


Повербанк HOCO J170A 20000mah УМБ Портативний зарядний пристрій батарея Повербанк Power Bank 1USB/2Type-C 22.5W/3A PD/QC
1 335 ₴
1 135 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212529042026
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Повербанк J170A 20000mah УМБ Портативний зарядний пристрій батарея Повербанк Power Bank 1USB/2Type-C 22.5W/3A PD/QC
УМБ HOCO Power Bank with Cable J170A 20000mAh – потужна портативна зарядка для смартфонів та гаджетів
HOCO J170A – це зовнішній акумулятор ємністю 20000mAh, який забезпечує швидку та стабільну зарядку смартфонів, планшетів та інших електронних пристроїв. Модель підтримує сучасні протоколи PD, QC, FCP, SCP та AFC, що дозволяє оптимально підбирати напругу для будь-якого пристрою і забезпечує ефективну зарядку в будь-яких умовах.
Основні характеристики:
Ємність: 20000mAh (77Wh)
- Номінальна ємність: 11000mAh
- Вхід: USB-C1 / USB-C2: 18W
- Вихід:USB-C1 / USB-C2: 20W (PD/QC/FCC/AFC)
- USB-A: 22.5W (QC/SCP/FCP/AFC)
- Загальний вихід: 5V/3A
- Дисплей: LED-індикатор рівня заряду
- Матеріал: PC + ABS (вогнестійкий корпус) + літій-полімерні елементи
- Розмір: 107 × 69 × 28 мм
- Вага: 320 г
Переваги:
- Велика ємність для багаторазової зарядки декількох пристроїв
- Підтримка швидкої зарядки PD та QC
- Одночасна зарядка через два USB-C порти та USB-A
- LED-індикатор для точного контролю рівня заряду
- Міцний та вогнестійкий корпус
- Компактний і зручний для використання вдома, в офісі та в дорозі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Протиударний корпус, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Дисплей, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 320 г |
- Ціна: 1 135 ₴






