
Ширококутна універсальна передня та задня камера Podofo два режими AHD 1080P та CVBS Кут огляду 170 риб'яче око
1 157 ₴
983 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1232100426
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)

Камера для паркування є універсальною, оскільки має два способи під'єднання: (можливість увімкнення та вимкнення паркувальною розмітки) і можливість змінити дзеркальність для встановлення спереду автомобіля).
У камері реалізована можливість перемикання між цифровим і аналоговим відеосигналом (за допомогою петлі на дроті камери), що дає змогу під'єднати до будь-якого пристрою з відеовходом RCA. Також камери AHD менш чутливі до перешкод електропроводини автомобіля й у режимі AHD показують якіснішу та чіткішу картинку.
Робота камери здійснюється завдяки живленню 12 В. Пристрій має пластиковий корпус, а також відповідає стандарту вологого та пилозахисту IP68, що дає змогу відеокамері легко переносити погані умови та слугувати своєму власникові якомога довше. Великим плюсом варто зазначити високоякісну скляну оптику в металевому кожусі, завдяки якій усі нюанси не залишаться без уваги. Відеокамера має стильний дизайн, який легко впишеться в будь-який автомобіль і прикрасить його. Модель загалом має безліч позитивних характеристик, а також її високу якість, функціональність і надійність, поряд із демократичною вартістю — обов'язково потішать свого обранця.
- CVBS це стандартний режим роботи, його підтримують усі автомагнітоли.
- AHD режим, як правила це магнітоли вище середнього класу, що мають 8-ядерний процесор або 4G модем.
- Якщо ваша камера не запрацювала, то вам необхідно знайти параметри камери в атомогнітолі та встановити правильні параметри для задньої камери, вибравши потрібний режим роботи. Крім того, режим можна змінити також на самій камері через перерізання керівної перемички ПОМАРАНЧОВОГО кольору
- Зелена перемичка відповідає за увімкнення та вимкнення паркувальної розмітки в камері.
Опис товару
Камера стандарту AHD як порівняти з камерами на сенсорах CMOS і SSD, що відбивають якіснішу, деталізовану та чітку картинку. Також камери AHD менш чутливі до перешкод електропроводини автомобіля. (обов'язкова умова — підтримка магнітолою або монітором камер стандарту AHD)
- Матриця з поліпшеною світлочутливістю й кольоропередаванням у нічну пору;
- HD Sony/OV2053HD 6 скляних лінз 14/16MM;
- Тип матриці AHD 1080P;
- Камера має два режими роботи. Роздільна здатність AHD у першому режимі 1920х1080 і в другому режимі CVBS 1280х720; Режим змінюється через перерізання керівної перемички ПОМАРАНЧОВОГО кольору.
- Для зміни дзеркальності та встановлення камери на перед автомобіля потрібно перерізати перемичку БІЛОГО кольору.
- Відеостандарти в різних режимах: CVBS: 1280x720P, AHD: 1920x1080P (PAL/25HZ)
- Горизонтальний кут огляду у першому режимі 170°.
- Пластиковий корпус;
- Стандарт пиловологозахисту IP67;
- Тип роз'єму на магнітолу — RCA тюльпан;
- Зовнішній розмір за корпусом 24х24 (ширина х висота);
- відстань між болтами 50 мм;
- Паркувальні лінії : Так (можливість увімкнути або вимкнути через перерізання керівної перемички ЗЕЛЕНОГО кольору)
- Переворот по вертикалі : Немає
- Напруга бортового ланцюга : 12В
Комплектація
- Камера
- Кабель для під'єднання 5,5 метра в комплекті (довший питайте у продавця)





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Podofo |
| Тип камери | Універсальна |
| Сумісність з маркою | Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Maybach, Maserati, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ІЖ, Brilliance, Bugatti, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, АЗЛК, Dacia, Dadi, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Dongfeng, TATA, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, FAW, SMA, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saturn, Samsung, Geely, Samand, GMC, Saab, Rover, Groz, Rolls-Royce, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Матриця | |
| Тип матриці | AHD |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -32 град. |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |
- Ціна: 983 ₴









