-5%


Автомагнітола 1DIN Nextone MD-758 v2 Android 13 CarPlay Android Auto автоматичний моторизованний виїзний видвижний єкран
5 499 ₴
5 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205723042026
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Автомагнітола 1DIN Nextone MD-758 v2 Android 13 CarPlay Android Auto автоматичний моторизованний виїзний видвижний єкран
Сучасна автомагнітола Nextone MD-758 v2 -це функціональний мультимедійний центр формату 1DIN для комфортних поїздок. Підтримка CarPlay та Android Auto дозволяє зручно підключити смартфон і користуватися навігацією, музикою та дзвінками прямо з екрану. Вбудований Bluetooth забезпечує бездротовий зв’язок для гучного зв’язку та стрімінгу аудіо. Пристрій підтримує відтворення з USB, AUX та інших носіїв, забезпечуючи широкий вибір мультимедіа.Ідеальне рішення для оновлення штатної системи авто з сучасним функціоналом, зручним керуванням і якісним звучанням.
Характеристики:
- Універсальний 1DIN мультимедійний центр з виїзним екраном
- Операційна система: Android 13
- Процесор: Rockchip RK3326, 4 ядра, Cortex A35, частота 1.5ГГц
- Пам'ять: 2Гб х 64Гб
- Екран: Сенсорний моторизований, 7”, IPS, 1024х600
- Потужність: 4 х 50Вт (IC 7388)
- Вбудовані модулі: GPS, WIFI (2.4ГГц, 5ГГц), Bluetooth
- Радіоприймач: 18 FM (QN8035), RDS
- Обробка звуку: ASP (3313)
- Еквалайзер: 32 смуги
- Інтерфейс: 3 USB ( USB порт для зарядки телефона та 2 USB для аудіо, відео, фото)
- Інтерфейс: microSD (підтримка 128 Гб)
- Лінійні аудіовиходи, RCA: 3 (2 перед / 1 сабвуфер)
- Аудіо/Відео вхід, AUX (RCA)
- Аудіовхід, AUX (3.5 мм MiniJack)
- Вхід камери заднього огляду: так (підтримка камер AHD 720P_1080P / CVBS PAL_NTSC)
- Вхід камери переднього огляду: так
- Дублювання екрану: CarPlay/Android Auto
- Підсвічування кнопок і LCD екрана: Мультикольорове
- Підтримка кнопок на кермі: так
- Цифровий годинник: так
- ISO конектор: так
- Монтажний розмір: 1 DIN (180х50х162 мм(ш/в/г))
- Розмір панелі (189х58 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | Мультимедіа |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Висувна |
| Потужність | 50 Вт |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| RCA-виходи | 1 пара |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Сумісність з маркою | Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ІЖ, ЗИМ, Brilliance, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, АЗЛК, Dacia, Dadi, Daewoo, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Dongfeng, TATA, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, FAW, SMA, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saturn, Samsung, Geely, Samand, GMC, Saab, Gonow, Great Wall, Rover, Groz, Rolls-Royce, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, KRONE, KATO, Tatra, LINDE, КАМАЗ, Multicar, HAULOTTE, BOBCAT, Белаз, KOMATSU, CASE IH, Урал, TADANO, ERF, Howo, CATERPILLAR, HITACHI, Kenworth, MANITOU, ЗІЛ, MAN, Avia, Atlas |
| Сумісність з моделлю | A35 |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посилення басів | Так |
| Показ тегів | Так |
- Ціна: 5 199 ₴




