-8%


Автомагнітола 1DIN Nextone MD-503 Bluetooth USB AUX Bluetooth великий екран Apple CarPlay Android Auto LINUX вхід для камери
2 499 ₴
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 204123042026
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ck-image-text-left__text">
Автомагнітола 1DIN Nextone MD-503 Bluetooth USB AUX Bluetooth великий екран Apple CarPlay Android Auto LINUX вхід для камери
Компактна автомагнітола Nextone MD-503 — це універсальний мультимедійний центр для вашого авто з підтримкою сучасних технологій. Оснащена сенсорним дисплеєм, Bluetooth та можливістю підключення смартфона через CarPlay/Android Auto, що забезпечує зручне керування музикою, дзвінками та навігацією прямо з екрану. Підтримує відтворення аудіо та відео з USB і microSD, а також має AUX-вхід для додаткових пристроїв.Чудове рішення для щоденного використання з якісним звуком, простим керуванням та розширеним функціоналом.
Характеристики:
- 1Din MP5 мультимедійна станція
- Передня панель: фіксована
- Операційна система: WinCE
- SoC процесор: SunPlus 8268K
- Сенсорний екран: 6.3” IPS, 1280х480
- Потужність: 4 х 50Вт (IC 7388)
- Вбудовані модулі: WIFI, Bluetooth
- Радіоприймач: 18 FM (QN8035)
- Обробка звуку: DSP (Andes N13)
- Еквалайзер: 4 х 16 смуг (окреме налаштування на 4 каналах)
- Підтримка ID3 tag (підтримка кирилиці), відображення обгортки альбому
- Інтерфейс: TYPE-C / TYPE-C для зарядки телефона
- Інтерфейс: MicroSD (підтримка до 128 Гб)
- Відеовихід, RCA: 2
- Лінійні аудіовиходи, RCA: 2 (2 перед)
- Вхід камери заднього огляду: так
- Підтримка камер: AHD 720P / CVBS PAL_NTSC
- Дублювання екрану: CarPlay/Android Auto
- Додаток YouTube: так
- Підтримка кнопок на кермі: так
- Цифровий годинник: так
- ISO конектор: так
- Стандартний розмір: 1 DIN (180х50х80 мм(ш/в/г))
- Розмір панелі (189х60 мм)
- Пароль на заводські налаштування (інженерне меню): 8215
Комплектація:
- MP-5 ресивер
- Полушахта
- Пульт ДК
- ISO раз'єм
- Інструкція

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CYCLON |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 50 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, WAV, MP3, AVI, FLAC, MPEG2 |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| RCA-виходи | 1 пара |
| Сумісність з маркою | Citroen, АЗЛК, Dacia, Daewoo, Daf, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, TATA, Suzuki, Subaru, Smart, Fiat, Geely, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ, MAN, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Kia, Lexus, Land Rover, УАЗ, Москвич, ЛуАЗ, Audi, ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | C-Type |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280x480 |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посилення басів | Так |
| Показ тегів | Так |
- Ціна: 2 299 ₴




