-7%


Автомагнітола 1DIN MP5 Cyclone MP-7128 Bluetooth великий екран Apple CarPlay Android Auto Linux вхід для камери
2 699 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211721042026
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
p;PIMAGE_ID=7301266828" style="width:220px;height:152px">Автомагнітола 1DIN MP5 Cyclone MP-7128 Bluetooth великий екран Apple CarPlay Android Auto Linux вхід для камери
Автомагнітола Cyclone MP-7128 1DIN MP5 — функціональний мультимедійний пристрій із великим дисплеєм для комфортного керування. Підтримує Bluetooth, Apple CarPlay та Android Auto, що дозволяє зручно користуватись смартфоном під час поїздок. Працює на системі WinCE, забезпечуючи стабільну роботу основних функцій. Має вхід для камери заднього виду, що підвищує безпеку при паркуванні. Ідеальне рішення для щоденного використання в авто.Основні характеристики:
- Універсальний 1/2 DIN мультимедійний центр (183 х 53 мм або 178х100 мм / з рамкою 189 х118 мм)
- ОС Windows
- Процесор: SoC Allwinner D1s (F133)
- Екран: 7 дюймів, TFT, 1024 х 600
- Потужність: 4 х 50Вт (IC 7388)
- Bluetooth
- Радіоприймач: 18 FM (QN8035)
- Еквалайзер: 10 смуг
- Інтерфейс: micro SD / 2 USB + USB порт для зарядки телефона
- 2 відеовиходи ( дублювання зображення )
- Лінійні аудіовиходи, RCA: 3 (2 перед / 1 сабвуфер)
- Вхід камери заднього огляду (AHD 720P* / CVBS PAL_NTSC) (* - опція, залежить від партії)
- Вхід для зовнішнього мікрофону
- CarPlay/Android Auto (Провідний через USB)
- Мультикольорове підсвічування кнопок
- Пульт ДК
- Підтримка кнопок на кермі
- Вибір логотипа авто при завантаженні
- ISO конектор
Комплектація:
- MP-5 ресивер
- Полушахта
- Пульт ДК
- ISO роз'єм
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CYCLON |
| Тип | MP5 ресивер |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 50 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, MPEG4, WAV, MP3, AVI, FLAC, MPEG2 |
| Операційна система | Linux |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| RCA-виходи | 1 пара |
| Сумісність з маркою | Citroen, АЗЛК, Dacia, Daewoo, Daf, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, TATA, Suzuki, Subaru, Smart, Fiat, Geely, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ, MAN, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Kia, Lexus, Land Rover, УАЗ, Москвич, ЛуАЗ, Audi, ЗАЗ, ГАЗ, ВАЗ, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посилення басів | Так |
| Показ тегів | Так |
- Ціна: 2 499 ₴





