-7%


Автомагнітола 1 DIN Android Nextone MD-502 екран 6.6" дюймів 2/32GB WiFi Bluetooth GPS Apple CarPlay Android Auto
4 299 ₴
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 205621042026
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед замовленням перевірте сумісність із вашим автомобілем з огляду на зазначені розміри нижче:
- стандартний монтажний розмір 1 DIN; 180х50 мм
- розмір лицьової панелі 190х60 мм
- глибина корпусу – 110 мм

Автомагнітола 1 DIN Android Nextone MD-502 екран 6.6" дюймів 2/32GB WiFi Bluetooth GPS Apple CarPlay Android Auto
Автомагнітола Nextone MD-502 1 DIN — сучасний мультимедійний центр на базі Android з яскравим 6.6" дисплеєм. Підтримує Apple CarPlay та Android Auto, що дозволяє зручно користуватись навігацією, дзвінками та музикою прямо з екрану. Вбудовані WiFi, Bluetooth та GPS забезпечують стабільне підключення, онлайн-сервіси та точну навігацію. Завдяки пам’яті 2/32GB пристрій працює швидко та без затримок, роблячи кожну поїздку комфортнішою.Характеристики:
- 1Din MP5 мультимедійна станція
- Фіксована передня панель
- Операційна система: Android 10
- Процесор: AC8227L, 4 ядра, Сortex A7, частота 1.1ГГц
- Пам'ять: 2Гб х 32Гб
- CarPlay/Android Auto
- Cенсорний 6.6" IPS екран (1280 x 452 пікселі)
- Потужність 4 х 50Вт (IC 7388)
- GPS, WIFI, Bluetooth
- Інтерфейс: 2 USB Type-C порт для зарядки телефона
- Радіоприймач: 18 FM, 12 AM (SI4755), RDS
- Біле підсвічування кнопок
- 16 смуговий еквалайзер
- Обробка звуку: ASP (3313)
- Підтримка ID3 tag (підтримка кирилиці), відображення обгортки альбому
- Лінійні аудіовиходи, RCA: 3 (2 перед / 1 сабвуфер)
- RCA аудіо/відео вхід
- Вхід камери заднього огляду (AHD 720P_1080P / CVBS PAL_NTSC)
- Вхід камери переднього огляду (програмується)
- Вхід для зовнішнього мікрофону
- Підтримка кнопок на кермі
- ISO конектор
Комплектація
- Автомагнітола 1 DIN Android Cyclone MP-5002
- Півшахта
- Роз'єм живлення з ISO
- Кабель з USB - 2 шт.
- Роз'єм з RCA
- Роз'єм з RCA для камери заднього виду
- GPS антена
- Ключі для демонтажу
- Інструкція
- Індивідуальна упаковка
Деталі.
Фото нижче наведені виключно для загального ознайомлення, у реальності товар комплектація візуальний інтерфейс і функціонал може відрізнятися, звертайте увагу на технічні описи товару та комплектацію зазначених вище!
Залежно від комплектації вашого автомобіля (штатні камери, підсилювач звуку, сабвуфер), можливо, вам знадобитися придбати додаткове проведення або CAN адаптер. Оплачується додатковою ціною магнітоли.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Мультимедіа |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 50 Вт |
| Підтримувані формати | MPEG4, AVI, FLAC, MP3 |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| RCA-виходи | 1 пара |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Dongfeng, TATA, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saturn, Samsung, Geely, Samand, GMC, Rover, Groz, Rolls-Royce, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan, Краз, МАЗ, KRONE, KATO, ЗАЗ, Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, ГАЗ, Isuzu, JAC, Jaguar, Mercedes-Benz, Kubota, Maserati, Kia, Lexus, Audi, BMW, Yamaha, BYD, Cadillac, ЛАЗ, БАЗ, Chana |
| Сумісність з моделлю | FM12, FM 12 |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280x480 |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посилення басів | Так |
| Показ тегів | Так |
- Ціна: 3 999 ₴



