-15%


Аналогова задня камера RC-270 із штекером авіароз'єм з гайкою на 4 pin контакти 12-24В для вантажівки автобуса трактора комбайна
1 113 ₴
946 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1211170426
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Аналогова задня камера RC-270 із штекером авіароз'єм з гайкою на 4 pin контакти 12-24В для вантажівки автобуса трактора комбайна
Камера заднього огляду для зовнішнього встановлення на вантажні автомобілі, спецтранспорт, автобуси та мікроавтобуси. Камера розташована у вологозахищеному корпусі. Характерною відмінністю цієї відеокамери є наявність матриці CCD. Завдяки цьому зображення з камери виходить максимально чітким як удень, так і вночі. Також за потреби можна придбати додатковий кабель для камери заднього огляду. Характеристики:
- Камера заднього огляду в металевому корпусі з LED-підсвіткою і широким діапазоном живлення (12-24 В);
- Матриця з поліпшеною світлочутливістю;
- 2 скляні + 2 пластикові лінзи;
- Тип матриці CCD;
- LED-підсвітка (8 діодів);
- Змінюваний вертикальний кут нахилу камери;
- Просвітлена оптика;
- Роздільна здатність 600 TVL;
- Відеостандарт PAL/NTSC;
- Горизонтальний кут огляду 150;
- Мінімальна освітленість: 0,1 люкс
- Живлення 12-24v;
- Стандарт пиловологозахисту IP67;
- Універсальне встановлення;
- Тип роз'єму — тюльпан;
- Розмір камери 42х40х35 мм;
Комплектація^
- Камера
- Кабель живлення 1 метр
- Індивідуальне паковання
- !!! ВІДЕОКАБЕЛЬ РІЗНОЇ ДОВЖИНИ ПРОДАЄТЬСЯ ОКРЕМО, ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ЗАПИТУЙТЕ У ПРОДАВЦЯ.











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип камери | Універсальна |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 140 град. |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 33 мм |
- Ціна: 946 ₴






