
Штатна камера в ручку багажника GreenYi AHD903 для Volkswagen VW Golf Passat Tiguan Jetta Audi ЯКІСТЬ AHD108P/CVBS
1 914 ₴
1 626 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1905190326
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)

Модельна камера заднього огляду (в ручку багажника)
- Volkswagen: Golf Passat B7 B5 Variant B6 Polo Tiguan T5 Jetta MK6 Caddy Touran Touareg Sharan
- Audi: A3 A4 B8 A6 C7 B6 Q3 Q5 Q7 Sportback A5 A4L A6L A8L S5 S3 RS6
- Порше:Cayenne
Робота камери забезпечує використання живлення 12 В. Пристрій має пластиковий корпус, а також відповідає стандарту волого- та пилозахисту IP68, що дає можливість відеокамері легко переносити погані умови та обслуговувати свого власника якомога більше. Великим плюсом варто зазначити високоякісну скляну оптику в металевому кожусі, завдяки якому всі нюанси не залишаться без уваги. Відеокамера має стильний дизайн, який легко впишеться чудово в автомобіль і прикрасить його. Модель загалом має безліч позитивних характеристик, а також її високу якість, функціональність і надійність, поряд із демократичною вартістю — обов’язково потішати свого обранця.

- CVBS це стандартний режим роботи, який підтримує всі автомагнітоли , і
- Режим AHD , як правила це магнітоли вищого середнього класу, які мають 8-ядерний процесор або 4G модем.
- Якщо ваша камера не працює, то вам необхідно знайти параметри камери в атомогнітолі та встановити правильні параметри для задньої камери, вибравши потрібний режим роботи. Крім того, режим можна змінити також на самій камері через перерізання керівної перемички білого кольору
- Зелена перемичка відповідає за увімкнення та вимкнення паркувальної розмітки в камері.
Опис товару
- Матриця з покращеною світлочутливістю й кольоропередаванням у нічну пору;
- 6 скляних лінз;
- Тип матриці AHD;
- Камера має два режими роботи. Роздільна здатність AHD в першому режимі 1920х1080 і в іншому режимі CVBS 1280х720; Режим змінюється через перерізання керівної перемички білого кольору
- Відеостандарт PAL;
- Горизонтальний кут огляду 125 ;
- Прогумований корпус із кнопкою;
- Можливість увімкнення/вимікання паркувальних ліній (розмиканням петлі білого дроту)
- Пластиковий корпус;
- Живлення 12-24 В;
- Стандарт пиловологозахисту IP67;
- Тип роз'єму — RCA тюльпан;
- Зовнішній розмір 110х49 (ширина х висота)
Комплектація
- Модельна камера GreenYi VW, Audi
- Кабель для під'єднання 5.5 метра
- Індивідуальне пакування


Для Фольксвагена:
Golf Passat B7 B5 Variant B6 Polo Tiguan T5 Jetta MK6 Caddy Touran Touareg Sharan
Для Ауді:
Audi A3 A4 B8 A6 C7 B6 Q3 Q5 Q7 Sportback A5 A4L A6L A8L S5 S3 RS6
Для Porsche Cayenne
(Ці моделі автомобілів наведено лише для ознайомлення. Якщо вашої моделі немає у списку вище, зв’яжіться з нами, і ми підкажемо вам, яка камера підходить для вашого автомобіля.)



3 камери (опціонально)

Камера AHD1080P
Аналогова технологія високої чіткості

Широкий кут 170°
Об'єктив «риб'яче око» – реальний кут огляду 170°

Нічне бачення Top Starlight
Функція нічного бачення Starlight дозволяє правильно використовувати камеру навіть вночі.

Підтримка водонепроникності
Камера заповнена водонепроникним силіконом, ефективний захист від сколів,
клас захисту IP68 для використання в екстремальних умовах

Відеокабель з чистої міді 6 м
Порівняно з алюмінієвими кабелями з мідним покриттям, дані передаються по чисто мідних кабелях з меншими втратами сигналу.

Інтегрований модуль зниження
Підтримка DC12V~24V,
низьке енергоспоживання, кабель ніколи не нагрівається, знижує ризик пожежі.

Поради щодо стилю AHD: перед встановленням камери необхідно налаштувати сигнал AHD за допомогою налаштувань монітора.
Перейдіть до налаштувань автомобіля >> Заводські налаштування >> Налаштування заднього ходу (зображення) >> Виберіть AHD

Якщо ваш монітор не підтримує сигнал AHD, будь ласка, відріжте білий дріт та перейдіть на сигнал CVBS.

Якщо вам не потрібна лінія паркування камери, будь ласка, обріжте зелений дріт.
Список пакетів


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green |
| Тип камери | Модельне |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 175 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Врізний |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Матриця | |
| Тип матриці | AHD |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
- Ціна: 1 626 ₴









