-15%


Проставки подіуми під динаміки 165 мм 16см 6.5" дюймів пластикові із перехідниками для Honda Civic Accord Pilot Jazz Fit Acura RDX
801 ₴
681 ₴
- Готово до відправки
- Код: Honda
+380 (99) 733-58-47
Олександр (Telegram, WhatsApp)
- +380 (96) 147-92-27Олександр (Viber)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Проставки подіуми під динаміки 165 мм 16см 6.5" дюймів пластикові із перехідниками для Honda Civic Accord Pilot Jazz Fit Acura RDX
Подіуми під динаміки служать для заміни штатних оригінальних динаміків на нові. Рекомендується для професійного та аматорського встановлення. У виробництві цієї моделі використаний пластик найвищої якості
Характеристики:
- Матеріал: пластик Матеріал: ABS.
- Під динамік: 165 мм. 6,5 дюйма
- Внутрішній діаметр: 145 мм.
- Зовнішній діаметр: 168мм.
- Товщина: 17 мм.
- Комплект 2шт.
Комплект (пара) подіумів для динаміків (165 мм/6.5") в передні/задні двері.
Honda
- Accord (8/9/10) 2007-2023
- City 2008+
- Civic (4D/5D) 2005-2017
- Crossroad 2007-2010
- Crosstour 2009-2015
- CR-Z 2010-2016
- CR-V (3/4/5) 2006-2024
- Freed (1/2) 2008-2024
- Insight 2009-2014
- Jazz 2007+
- Fit (2/3/4) 2007+
- N-BOX 2011-2023
- N-ONE 2012-2020
- N-WGN (1/2) 2013+
- Odyssey (RL5) 2008-2017
- Pilot (1/2) 2002-2015
- Shuttle 2015-2024
- StepWGN 2009-2022
- Stream 2006-2014
- HR-V 2014-2021
- Vezel 2014-2021
- XR-V 2014-2021
Acura
- MDX (3/4) 2013+
- RDX 2007-2018
- TL 2009-2014
- TSX 2009-2014





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carav |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Модель | Civic |
| Тип | Акустичний подіум |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Марка | Honda |
| Розмір основних динаміків | 6.5" |
| Висота подіуму | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Honda, Acura |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, RDX, Pilot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
| Типорозмір | 6,5" |
- Ціна: 681 ₴









